Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

اگر بخواهید با یک شخص و یا یک شرکت تماس برقرار نمایید ، چه کاری انجام میدهید ؟

شبکه اجتماعی لینکدین ابزاری قدرتمند برای رسیدن به بسیاری از مخاطبان و در نتیجه معاملات و فروش های موفق است. شما میتوانید در لینکدین بسیار موفق عمل کنید ؛ تنها کافیست در مسیر درست حرکت کنید! در این مقاله سعی داریم شبکه اجتماعی لینکدین را معرفی کنیم و به نکاتی جزئی و مهم بپردازیم.

پروفایل شما در لینکدین : مطمن شوید که پروفایلی قدرتمند همراه با ظاهری مناسب در لینکدین دارید. پروفایل شما در لینکدین تاثیر زیادی در مخاطب خواهد داشت که در نتیجه پلی برای انجام معاملات ، برقراری ارتباطات و همکاری بین شما و مخاطب خواهد بود.
عکس پروفایل، رزومه، سوابق کاری و تحصیلات ، پروفایل شما را تشکیل میدهد. همچنین همکاری های گذشته در سابقه بیزینس شما، میتواند کمک بزرگی باشد. پس در نام بردن از همکاری ها غافل نشوید.

پیدا کردن شخصی خاص در لینکدین : اگر به دنبال پیدا کردن شخصی خاص در لینکدین هستید، اسم او را جستجو کنید تا پروفایل او برای شما نمایان شود.

هنگامی که پروفایل فرد مورد نظر برای شما نمایان شد، ببینید آیا ارتباطات مشترکی بین شما و ایشان وجود دارد یا خیر ؟
اگر ارتباطات مشترک بین شما و ایشان وجود داشت ، تبریک میگوییم! حال شما دو انتخاب خواهید داشت :

1 ) از فرد مشترک (ارتباط مشترک) بخواهید تا او را به شما معرفی کند. در صورتی که او مایل به این کار باشد عالی خواهد بود. اما توجه داشته باشید که حال، شما در جدول زمانی او قرار میگیرید.
همچنین دو طرف شناخت خوبی نسبت به یکدگیر ندارند اما میتوانند “دوست های لیندکینی” باشند.

2 ) انتخاب دیگر شما، این است که به صورت مستقیم به شخص مورد نظر نزدیک شوید و با او تماس برقرار کنید. مطمنا ممکن است پاسخ ندهد اما هنگامی که ببینند ارتباط مشترکی میان شما و او وجود دارد، فرض را بر این میگذارند که ارزش ارتباط با شما وجود دارد.
به طور کلی ارتباطات مشترک بین شما و شخص در لیندکین موجب تایید شما برای طرف مقابل میشود! حتی اگر شناختی نسبت به یکدیگر نداشته باشید.

اما نگران نباشید. اگر شما ارتباطات مشترکی در لینکدین نداشتید، ادامه بدهید و در پروفایل شخص مورد نظر، به دنبال موضوعی مشترک باشید. ( مانند سابقه کاری مشترک، علایق مشترک، زمینه تحصیلات مشترک و…)

پیدا کردن شرکتی خاص در لینکدین : اگر شرکتی در لیندکین فعال باشد و عضو این شبکه اجتماعی باشد، میتوانید نام شرکت را جستجو کنید و سپس، لیستی از تمامی افرادی که در این شرکت فعالیت دارند به شما نمایش داده میشود، شما میتوانید در صورت تمایل با هر یک از این اشخاص ارتباط برقرار کنید. اما باید توجه داشته باشید برای دسترسی به لیست افرادی که درشرکت مورد نظر شما فعالیت دارند، باید اکانت ویژه لینکدین را تهیه نمایید.

اکانت ویژه لینکدین : نسخه پولی و ویژه لیندکین، بی ارزش نیست، بلکه ارزش یک سرمایه گذاری جدی برای برقراری ارتباطات بیشتر، سریعتر و دقیق تر با مخاطبان را دارد.
شما میتوانید نسخه ویژه لینکدین را برای یک ماه به صورت رایگان تست نمایید. در آن ماه شما میتوانید ارتباطات خود را با دیگران گسترش دهید و تاثیرات آن را در کارتان مشاهده کنید.

از دیگر مزایای نسخه ویژه لینکدین، امکان مشاهده بازدیدکنندگان است. بسیار مفید و جالب است که بدانید چه کسانی از پروفایل شما بازدید کرده اند؟ حداقل شما میدانید که پروفایل شما توجه کسی را جلب کرده است!

نرم افزار موبایل لینکدین : همانند دیگر شبکه های اجتماعی، لینکدین نیز به ارائه نرم افزار برای دستگاه های اندروید و آی او اس پرداخته است. شما میتوانید از “بازار” ، “گوگل پلی” و “پلی استور” برنامه لینکدین را دانلود و نصب نمایید.

از مزایای لینکدین در موبایل، میتوان به برقراری ارتباطات سریعتر اشاره کرد. همچنین از این طریق میتوانید به راحتی به پروفایلتان دسترسی داشته باشید و از اطلاعیه ها با خبر شوید.

نتیجه گیری

لینکدین ابزاری قدرتمند برای برقراری ارتباطات با مخاطبان خاص است. لینکدین، از دیگر شبکه های اجتماعی متمایز است. زیرا ابزاری تخصصی برای یافتن ارتباطات مفید و در نتیجه همکاری ها و معاملات مفید خواهد بود. اگر شما مدیریت یک شرکت یا کسب و کاری را بر عهده دارید، اگر شما عضوی از یک مجموعه هستید، درنگ نکنید و همین حالا در لینکدین عضو شوید.

نویسنده : Howie Busch

ترجمه و ویرایش : شایان رمضانی

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.