Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

اگر از کاربران اینترنت و شبکه های اجتماعی هستید ، اگر شما هم در فکر راه اندازی یک بیزینس هستید ، اگر به دنبال راه اندازی کسب و کار اینترنتی هستید ، در این مقاله با ما همراه باشید !

در این مقاله سعی داریم ابزار های رایگان و آنلاینی معرفی کنیم که بتوانید حداکثر استفاده از زمان و توانایی هایتان رو داشته باشید و همچنین تا حد ممکن به کارتان سرعت ببخشید.

از همین رو با هم نگاهی می اندازیم به ابزار هایی رایگان ، که زندگی آنلاین شما را متحول خواهد کرد و به پیشرفت کسب و کارتان سرعت می بخشد.

1. Launchrock

Launchrock به شما کمک خواهد کرد تا یک صفحه “به زودی” ساده و زیبا برای سایتتان ایجاد کنید و همچنین شما این امکان را خواهید داشت تا اطلاعات مخاطبانتان را به راحتی کسب کنید. از این طریق شما قبل از راه اندازی وبسایتتان به راحتی اطلاعاتی از کسانی که به بیزینس شما علاقه دارند خواهید داشت.

این موضوع بعد ها در ارسال خبرنامه ها  ، اطلاعیه ها ، بازاریابی های اینترنتی و … به شما کمک زیادی خواهد کرد!

برای اطلاعات بیشتر و استفاده از این ابزار به آدرس وبسایت این ابزار مراجعه نمایید : https://www.launchrock.com

2. Madmimi

Madmimi برای بازاریابی از طریق ایمیل فوق العاده است. به شما این امکان را میدهد که به راحتی ایمیل های تبلیغاتی ایجاد کنید ، بفرستید و آن ها را مدیریت کنید. از ویژگی های برجسته این ابزار این است که شما میتوانید به تعداد مشخص ایمیل بفرستید و از همه مهم تر این امکانات را به صورت رایگان داشته باشید.

ایمیل مارکتینگ را آغاز کنید : https://madmimi.com

3. Google Analytics

Google Analytics یکی از بهترین ابزار های موجود برای تمامی کسب و کار ها و بیزینس ها است. این ابزار قدرتمند که یکی دیگر از محصولات شرکت عظیم گوگل میباشد ، به شما این امکان را میدهد تا آماری دقیق از بازدیدکنندگان سایتتان داشته باشید ! چه کسی از سایتتان بازدید کرده ؟ چقدر در سایت وقت سپری کرده ؟ کدام صفحات بیشتر بازدید شده ؟ از کدام شهر ها و کشور ها بازدید کننده بیشتری داشته اید ؟ و …

جواب تمامی این سوال ها در این ابزار قدرتمند یعنی آنالیزگر گوگل است.

برای دسترسی به این ابزار قدرتمند به آدرس مقابل مراجعه کنید : (دقت داشته باشید که این ابزار برای کاربران ایرانی تحریم است و برای استفاده نیاز به یک فیلتر بشکن خواهید داشت ) https://analytics.google.com/analytics/web

4. Hiver

Hiver جیمیل شما را به یک میز کار حرفه ای تبدیل خواهد کرد. شما میتوانید رویداد ها ، قرار ها و لیست کاری تان را در کنار صفحات جیمیل به راحتی مشاهده کنید. (این ابزار کاملا رایگان است)

برای دسترسی به این ابزار به آدرس مقابل مراجعه نمایید : https://hiverhq.com

5. Surveymonkey

Surveymonkey یکی دیگر از ابزار های رایگان قدرتمند است که فقط برای کارآفرینان نیست ، بلکه ابزاری منحصربفرد برای همه کاربران اینترنتی میباشد. ظاهر کاربری ساده و زیبا از ویژگی های برجسته این ابزار میباشد. توسط این ابزار قادر خواهید بود تا در چند دقیقه نظر سنجی خودتان را بسازید ، طراحی کنید و به اشتراک بگذارید و نتایج آن را دریافت کنید!

برای بکارگیری این ابزار به آدرس مقابل مراجعه نمایید : https://www.surveymonkey.com

6. Evernote

 Evernote به شما کمک میکند تا یادداشت هایتان را در هر فرمتی و در هر دستگاه و با هر شخصی که تمایل دارید به اشتراک بگذارید .

و بعد ها با دسترسی به فضای مجازی که در اختیار دارید به راحتی به یادداشت هایتان دسترسی داشته باشید.

برای دسترسی به ابزار Evernote کافیست به سایت مراجعه کنید : https://evernote.com

7. Slack

یکی دیگر از ابزار های رایگان پیش رو Slack است ! با این برنامه پیامکی ، شما قادر خواهید بود تا پیامک های مربوط به کارتان را سازماندهی کنید و در صورت نیاز عکس ها ، متن ها و تمامی فایل های موجود در پیامک را به صورت صفحات گسترده به اشتراک بگذارید.

با مراجعه به آدرس مقابل میتوانید کارکردن با این ابزار را آغاز کنید : https://slack.com

8. Dropbox

 Dropbox نام نرم افزاری قدرتمند ، سریع و آسان است که امکاناتی خارق العاده به شما میدهد و به طور وحشتناکی به امور شما سرعت میبخشد ! این برنامه نه تنها برای وبمستران مفید است بلکه امری ضروری برای وبمستران به شمار میرود.

همچنین کار با این ابزار برای همگان امکان پذیر است .

این ابزار به شما 15 گیگابات فضای مجازی (ابری) میدهد که شما میتوانید هر فایل و اطلاعاتی را با امنیت بسیار بالا در آن قرار بدهید و در ادامه با هر دستگاهی به فایل ها دسترسی داشته باشید ؛ زیرا این ابزار در نسخه های اندروید ، آی او اس و تحت وب عرضه شده است.

از دیگر ابزار های شناخته شده در زمینه فضای ابری میتوان به Google Drive نیز اشاره کرد.

برای دریافت فضای ابری مخصوصتان به آدرس مقابل مراجعه نمایید : https://www.dropbox.com

9. Google Hangout

Google Hangout باز هم محصولی از کمپانی عظیم گوگل ! این بار برای برگذاری ویدیو کنفرانس ! با این ابزار به راحتی قادر خواهید بود تا ویدیو کنفرانسی در سرتاسر دنیا داشته باشید. میتوانید ساعت ها به صورت رایگان با این ابزار ویدیو کنفرانس برگزار کنید و جلسات مجازی داشته باشید. همچنین این ابزار به شما اجازه میدهد تا صفحه دسکتاپ خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. چت از دیگر ویژگی های این ابزار مفید است. عملکرد این ابزار تقریبا مشابه به Skype میباشد.

ویدیو کنفرانس برگزار کنید : https://hangouts.google.com

10. Trello

با Trello پروژه هایتان را سازماندهی کنید! به همین راحتی…

اطلاعات بیشتر در سایت : https://trello.com

در این مقاله سعی کردیم به برجسته ترین ابزار های رایگان اشاره کنیم که میتواند زندگی آنلاین شما را متحول سازد …

ترجمه شده توسط : شایان رمضانی

دی ماه 1395

شما میتوانید این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید !

انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید !

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.